Тор (митологија): Разлика помеѓу преработките

Одземени 32 бајти ,  пред 7 години
с
Removing Link GA template (handled by wikidata)
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (Removing Link GA template (handled by wikidata))
[[Категорија:Германски божества]]
[[Категорија:Нордиска митологија]]
 
 
{{Link GA|de}}
{{Link GA|es}}
{{Link FA|nds-nl}}
{{Link FA|eo}}
15.694

уредувања