Разлика помеѓу преработките на „Шетландски Острови“

с
Removing Link GA template (handled by wikidata)
с (Bot: Migrating 64 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q47134 (translate me))
с (Removing Link GA template (handled by wikidata))
[[Категорија:Грофовии во Шкотска]]
[[Категорија:Управни области во Шкотска]]
 
{{Link GA|no}}
15.694

уредувања