Разлика помеѓу преработките на „Страдањата на младиот Вертер“

с
Removing Link GA template (handled by wikidata)
(Одбиена последната промена во текстот (од 77.29.80.23) и вратена преработката 3169477 на Ehrlich91)
с (Removing Link GA template (handled by wikidata))
[[Категорија:Новели]]
[[Категорија:Германски романи]]
 
{{Link GA|de}}
15.694

уредувања