Разлика помеѓу преработките на „Ѓорѓи I (Грција)“

Одземени 16 бајти ,  пред 5 години
с
Removing Link GA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not good
с
с (Removing Link GA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not good)
[[Категорија:Европски монарси од 19 век]]
[[Категорија:Луѓе од Копенхаген]]
 
{{Link GA|zh}}
{{Link FA|fr}}
15.694

уредувања