Разлика помеѓу преработките на „Црква „Св. Софија“ (Солун)“

с
Removing Link GA template (handled by wikidata)
с
с (Removing Link GA template (handled by wikidata))
[[Категорија:Грчки православни цркви]]
[[Категорија:Храмови посветени на Света Софија|Солун]]
 
{{Link GA|ru}}
15.694

уредувања