Разлика помеѓу преработките на „Зулу“

Одземени 16 бајти ,  пред 6 години
с
Removing Link GA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not good
с (fixing dead links)
с (Removing Link GA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not good)
[[Категорија:Аглутинативни јазици]]
[[Категорија:Јазици во Јужноафриканската Република]]
 
{{Link GA|ru}}
15.694

уредувања