Џонатан Свифт: Разлика помеѓу преработките

Одземени 16 бајти ,  пред 7 години
с
Removing Link GA template (handled by wikidata)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (Removing Link GA template (handled by wikidata))
[[Категорија:Англиски поети]]
[[Категорија:Англикански христијани од Англија]]
 
{{Link GA|ru}}
15.694

уредувања