Разлика помеѓу преработките на „Ирски јазик“

Одземени 16 бајти ,  пред 5 години
с
Removing Link GA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not good
с (Removing Link GA template (handled by wikidata) - The interwiki article is not good)
[[Категорија:Јазици во Ирска]]
[[Категорија:Јазици во Обединетото Кралство]]
 
{{Link GA|de}}
{{Link FA|gv}}
15.694

уредувања