Југославија: Разлика помеѓу преработките

Додадени 3 бајти ,  пред 7 години
нема опис на уредувањето
с (Bot: Migrating 84 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q36704 (translate me))
Нема опис на уредувањето
 
[[Категорија:Југославија|*]]
[[Категорија:Поранешни држави на Балканот]]BVB
Анонимен корисник