Разлика помеѓу преработките на „Џејмс Стјуарт“

Додадени 15 бајти ,  пред 12 години
с
Бот: Интервики за избрани статии за sv:James Stewart
с
с (Бот: Интервики за избрани статии за sv:James Stewart)
[[sq:James Stewart]]
[[sr:Џејмс Стјуарт]]
[[sv:James Stewart]] {{Link FA|sv}}
[[tr:James Stewart]]
[[zh:詹姆斯·史都華]]
18.766

уредувања