Разлика помеѓу преработките на „Штефан Ефенберг“

Додадени 600 бајти ,  пред 5 години
нема опис на уредувањето
с
== Наводи ==
{{наводи}}
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Ефенберг, Штефан}}
 
[[Категорија:Германски фудбалери]]
[[Категорија:Фудбалери на ФК Борусија Менхенгладбах]]
[[Категорија:Фудбалери на ФК Бајерн Минхен]]
[[Категорија:Фудбалери на ФК Фјорентина]]
[[Категорија:Фудбалери на ВФЛ Волфсбург]]
[[Категорија:Фудбалери во Серија А]]
[[Категорија:Фудбалери од Бундеслига]]