Разлика помеѓу преработките на „Меркосур“

Додадени 15 бајти ,  пред 12 години
с
Бот: Интервики за избрани статии за pt:Mercosul
с (Бот Додава: eu:Mercosur)
с (Бот: Интервики за избрани статии за pt:Mercosul)
[[pl:Mercosur]]
[[pms:Mercosur]]
[[pt:Mercosul]] {{Link FA|pt}}
[[ro:Mercosur]]
[[ru:Меркосур]]
18.766

уредувања