Разлика помеѓу преработките на „Амонијак“

Додадени 15 бајти ,  пред 11 година
с
Бот: Интервики за избрани статии за ko:암모니아
с (Бот Додава: kn:ಅಮೊನಿಯ)
с (Бот: Интервики за избрани статии за ko:암모니아)
[[ja:アンモニア]]
[[kn:ಅಮೊನಿಯ]]
[[ko:암모니아]] {{Link FA|ko}}
[[ku:Ammoniyak]]
[[lt:Amoniakas]]
18.766

уредувања