Разлика помеѓу преработките на „Анаероб“

Додадени 15 бајти ,  пред 13 години
с
Бот: Интервики за избрани статии за he:אל-אווירני
с (Бот Додава: eu:Anaerobio)
с (Бот: Интервики за избрани статии за he:אל-אווירני)
[[fi:Anaerobinen eliö]]
[[fr:Anaérobie]]
[[he:אל-אווירני]] {{Link FA|he}}
[[id:Organisme anaerobik]]
[[it:Anaerobiosi]]
18.766

уредувања