Вецлар: Разлика помеѓу преработките

Додадени 15 бајти ,  пред 13 години
с
Бот: Интервики за избрани статии за de:Wetzlar
с (Бот Додава: az:Vetzlar)
с (Бот: Интервики за избрани статии за de:Wetzlar)
[[cy:Wetzlar]]
[[da:Wetzlar]]
[[de:Wetzlar]] {{Link FA|de}}
[[el:Βέτσλαρ]]
[[en:Wetzlar]]
18.766

уредувања