Разлика помеѓу преработките на „Ԅ“

Додадени 964 бајти ,  пред 5 години
Создадена страница со: '''Коми Зје''' ({{Unicode|Ԅ ԅ}}; италик: <span style="font-family: times, Times New Roman, serif; font-size: larger">''{{Unicode|Ԅ&n...
(Создадена страница со: '''Коми Зје''' ({{Unicode|Ԅ ԅ}}; италик: <span style="font-family: times, Times New Roman, serif; font-size: larger">''{{Unicode|Ԅ&n...)
(нема разлика)