Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Парафилии“

с
нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: {{Катпов|Парафилија}} {{рв|Paraphilias}} Категорија:Човечка сексуалност Категорија:Сек...)
 
с
[[Категорија:Сексологија]]
[[Категорија:Сексуален фетишизам]]
[[Категорија:Сексуални пореметувања и половоидентитетски пореметувања на половиот идентитет]]