Силистра: Разлика помеѓу преработките

Додадени 23 бајти ,  пред 14 години
с
Бот Додава: nl:Silistra (stad)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Мења: uk:Силистра)
с (Бот Додава: nl:Silistra (stad))
[[it:Silistra]]
[[la:Durostorum]]
[[nl:Silistra (stad)]]
[[no:Silistra]]
[[pl:Silistra]]
46.384

уредувања