Разлика помеѓу преработките на „Љубиша Георгиевски“

Додадени 32 бајти ,  пред 11 година
с
нема опис на уредувањето
с
с
{{Македонија-политичар-никулец}}
 
{{Претседател на Собранието на Република Македонија}}
 
{{Претседатели на Собранието на РМ}}
 
{{DEFAULTSORT:Георгиевски, Љубиша}}