Разлика помеѓу преработките на „КК Лирија“

Додадени 142 бајти ,  пред 6 години
с
{{наводи}}
==Надворешни врски==
* [http://basketball.eurobasket.com/team/FYR-Macedonia/KK_Lirija_Skopje/14621?Page=0 Профил на КК Лирија на eurobasket.com]
* [https://www.facebook.com/pages/KB-Liria/121043024619423 Фејсбук фан страница]
{{Шаблон:Кошаркарска прва лига 2013/2014}}