Разлика помеѓу преработките на „Хуан Хосе Лобато“

нема опис на уредувањето
| proteams = {{ct|ACG|2011}}<br>{{ct|EUS|2013}}<br>{{ct|MOV|2014}}
| majorwins =
| updated = 420 јануари 2015
}}
 
: 4. [[Милано-Сан Ремо 2014|Милано-Сан Ремо]]
: 8. [[Ватенфал Класик 2014|Ватенфал Класик]]
;2015
: 2. Даун Андер Класик
{{Palmares end}}