Разлика помеѓу преработките на „Трансформери: Одмаздата на поразените“

ситна поправка
(дополнување)
(ситна поправка)
 
==Содржина==
Сем Витвикли му се враќа на нормалниот [[живот]] и оди да студира, оставајќи го аутоботот дома. Но, кога [[Глава|главата]] почнува да му се полни со криптички знаци и [[Симбол|симболи]], тој повторно ќе се најде на мета на Десептиконите и така се вовлекува во [[Војна|војната]] на [[Трансформери|Трансформерите]].<ref>''Антена'', број 856, 21.11.2014, стр. 17.</ref> <ref>''Антена'', број 857, 28.11.2014, стр. 14.</ref>
 
== Наводи ==