Категорија:Починати на 2 септември: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
с (Нова страница: __HIDDENCAT__ {{Види исто така статија починати на|септември}} Категорија:Родени во септември)
 
сНема опис на уредувањето
__HIDDENCAT__
{{Види исто така статија починати на|септември}}
[[Категорија:РодениПочинати во септември]]