Валон Бехрами: Разлика помеѓу преработките

Додадени 4 бајти ,  пред 7 години
с
нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
| height = {{height|m=1.86}}
| dateofbirth = {{birth date and age|df=yes|1985|4|19}}
| cityofbirth = {{роден во|ТитоваКосовска Митровица|}}
| countryofbirth = [[СФРЈ]]
| currentclub = {{Fb team HSV}}