Разлика помеѓу преработките на „Список на Валиде султан“

с
нема опис на уредувањето
с
 
[[Категорија:Валиде султан| ]]
[[Категорија:Жената во исламот]]
[[Категорија:Списоци на Отоманската империја|Валиде]]
496

уредувања