Разлика помеѓу преработките на „Гагаузи“

Додадени 4 бајти ,  пред 6 години
с
[[Категорија:Никулци за народи<noinclude>| </noinclude>]]
[[Категорија:Гагаузи]]
[[Категорија:ТурскиБугарски народи]]
[[Категорија:Народности во Молдавија]]
[[Категорија:Народности во Украина]]
Анонимен корисник