Бијељина: Разлика помеѓу преработките

Додадени 34 бајти ,  пред 7 години
с
нема опис на уредувањето
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:))
сНема опис на уредувањето
|latNS=N
|longEW=E
|image_skyline = Bijeljina City Center Main Pic.JPG
|image_caption =
|population_as_of=