ФК Херенвен: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
Carshalton ја премести страницата ФК Херенвен на СК Херенвен: името на клубот е Спортклуб Херенвен па заотоа СК Херенвен
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (Carshalton ја премести страницата ФК Херенвен на СК Херенвен: името на клубот е Спортклуб Херенвен па заотоа СК Херенвен)