Разлика помеѓу преработките на „Паралово“

Додадени 72 бајти ,  пред 5 години
 
== Демографија ==
Според пописот од 2002 во селото живеат 52 душижители кои се скарани поради дворното место.
 
== Општествени институции ==
Анонимен корисник