Мате Грујовски: Разлика помеѓу преработките

→‎Плочи: Исправена грешка при пишување
[проверена преработка][проверена преработка]
(→‎Плочи: Исправена грешка при пишување)
Ознаки: Мобилно уредување Уредување од мобилен извршник
* Што си толку мило Ленче нажалена
* Љубам мајко едно момче
=== Плочи ===
 
Песните на Мате Грујовски се застапени на повеќе плочи, како:
Анонимен корисник