Разлика помеѓу преработките на „Фернандо Торес“

Одземени 104 бајти ,  пред 5 години
с
Бришење на "Fernando+Torres+AC+Milan+v+Juventus+FC+Serie+KO-XQ5USCV6l.jpg", беше избришана од [[commons:Главна страница|Заедничк...
с (Бришење на "Fernando+Torres+AC+Milan+v+Juventus+FC+Serie+KO-XQ5USCV6l.jpg", беше избришана од [[commons:Главна страница|Заедничк...)
{{Infobox football biography 3
| name = Фернандо Торес
| image =
| image = [[File:Fernando+Torres+AC+Milan+v+Juventus+FC+Serie+KO-XQ5USCV6l.jpg|thumb|Фернандо Торес]]
| caption =
| fullname = Фернандо Хозе Торес Санз<ref name="Statistics">{{Cite web