Разлика помеѓу преработките на „Марио Ланца“

Додадени 8 бајти ,  пред 5 години
с
с (додадена Категорија:Починати во 1959 година со помош на HotCat)
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Ланца, Марио}}
[[Категорија:Американски оперски пејачи]]
[[Категорија:ОперскиАмерикански пејачиглумци]]
[[Категорија:Родени во 1921 година]]
[[Категорија:Починати во 1959 година]]