Разлика помеѓу преработките на „Марио Ланца“

Додадени 102 бајти ,  пред 6 години
с
с
 
== Надворешни врски ==
{{ризница|Mario Lamza}}
{{Commons}}
* [http://www.lanzalegend.com/ Ланца легенда] - Официјална страница за Марио Ланца {{en}}
* {{imdb name|id=0487292|name=Марио Ланца}}
* [http://www.bmls.co.uk/ Друштво на Марио Ланца на Британија] {{en}}
 
 
{{DEFAULTSORT:Ланца, Марио}}
{{нормативна контрола|VIAF=59263552}}
 
{{DEFAULTSORTОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Ланца, Марио}}
[[Категорија:Американски оперски пејачи]]
[[Категорија:Оперски пејачи]]