Разлика помеѓу преработките на „Спортска Сала Јасмин“

нема опис на уредувањето
с
{{coord missing|Macedonia}}
 
[[Категорија:Спортски сали во Македонија]]
[[Категорија:Спортски зданија во Кавадарци]]
[[Категорија:Кошаркарски собиралишта во Македонија|Ј]]