Разлика помеѓу преработките на „Википедија:Критериуми за избрана статија“

с
Отстрането уредувањето на 95.86.57.99 (разговор), вратено на последната верзија на [[User:Тиверополник|Тивероп...
(kepser)
с (Отстрането уредувањето на 95.86.57.99 (разговор), вратено на последната верзија на [[User:Тиверополник|Тивероп...)
<noinclude>
КєêÃĚêçćėĕì@{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:}}<noinclude>
{{КвалитетНавигација}}
{{напатствие|ВП:КЗИС}}