Михришах султан: Разлика помеѓу преработките

с
Бришење на "Mihrişah_Valide_Sultan.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на [[commons:User:JuTa|Ju...
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (Бришење на "Mihrişah_Valide_Sultan.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на [[commons:User:JuTa|Ju...)
{{Infobox person
|name = Михришах султан
| image = Mihrişah Valide Sultan.jpg
| image_size =
| caption =