Разлика помеѓу преработките на „Википедија:Критериуми за избрана статија“

kepser
с (Отстрането уредувањето на 77.28.61.8 (разговор), вратено на последната верзија на M4r51n)
(kepser)
КєêÃĚêçćėĕì@{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:}}<noinclude>
<noinclude>
{{КвалитетНавигација}}
{{напатствие|ВП:КЗИС}}
Анонимен корисник