.id: Разлика помеѓу преработките

Додадени 4 бајти ,  пред 8 години
с
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Bot: Migrating 70 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q41102 (translate me))
 
{{DEFAULTSORT:id}}
[[Категорија:ГлавниНајвисоки Интернетдржавни домени]]
[[Категорија:Индонезија]]