Разлика помеѓу преработките на „.pk“

Додадени 4 бајти ,  пред 6 години
с
(Создадена страница со: {{Infobox Top level domain| name=.pk| background=#CCF| image=PKNIC| introduced=1992| type=Највисок државен доме...)
 
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:PK}}
[[Категорија:ГлавниНајвисоки Интернетдржавни домени]]
[[КАтегорија:Семрежјето во Пакистан]]