Разлика помеѓу преработките на „Највисок државен домен“

с
нов клуч за подредување на Категорија:Највисоки државни домени: " " со помош на HotCat
с (нов клуч за подредување на Категорија:Највисоки државни домени: " " со помош на HotCat)
[[Категорија:Семрежни домени|*Главен]]
[[Категорија:Државни кодови]]
[[Категорија:Највисоки државни домени| ]]
 
[[de:Top-Level-Domain#Länderspezifische Top-Level-Domains (ccTLD)]]