Разлика помеѓу преработките на „КК Лирија“

Одземени 90 бајти ,  пред 7 години
с
с
* [https://www.facebook.com/pages/KB-Liria/121043024619423 Фејсбук фан страница]
[[Категорија:Македонски кошаркарски клубови|Л]]
[[Категорија:Прва македонска кошаркарска лига|Л]]
[[Категорија:Кошаркарски клубови од Скопје|Л]]