Разлика помеѓу преработките на „Бубакар Бари“

Нема измена во големината ,  пред 6 години
* [http://www.transfermarkt.co.uk/copa/profil/spieler/13041 Бубакар Бари на transfermakt]
* [http://www.whoscored.com/Players/9913/Show/Boubacar-Barry Бубакар Бари на whoscored]
* [http://www.espnfc.com/player/119458/boubacar-barry Бубакар бариБари на espn]
* [http://www.goal.com/en-us/people/c%C3%B4te-divoire/11830/boubacar-barry-copa/national Бубакар Бари на Goal.com]