Разлика помеѓу преработките на „Бубакар Бари“

нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: {{Infobox football biography 3 | playername = {{flagicon|Брегот на Слоновата Коска}} Бубакар Бари<ref>{{cite...)
 
 
'''Бубакар "Копа" Бари''' (роден на [[30 декември]] [[1979]]) е [[фудбалер]] од [[Брегот на Слоновата Коска | Брегот на Слоновата Коска]] со потекло од [[Гвинеја]],[[Голман|голман]] на [[ФК Локерен | Локерен]] и [[Фудбалска репрезентација на Брегот на Слоновата Коска | Репрезентацијата на Брегот на Слоновата Коска]].
 
{{Состав на Брегот на Слоновата Коска на Светското првенство 2014}}
 
==Наводи==
{{наводи|2}}
 
{{Состав на Брегот на Слоновата Коска на Светското првенство 2014}}
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Бари, Бубакар}}