Џанг Гаоли: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
|successor =
|birth_date = ноември 1946
|birth_place = [[ЏинџангЃинџанг (ФуџенФуѓен)|ЏинџангЃинџанг]], [[ФуџенФуѓен]]
|death_date =
|death_place =