Разговор:Си Џинпинг: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
Bjankuloski06 ја премести страницата Разговор:Си Џинпинг на Разговор:Си Ѓинпинг
с Bjankuloski06 ја премести страницата Разговор:Сји Џинпинг на Разговор:Си Џинпинг
с Bjankuloski06 ја премести страницата Разговор:Си Џинпинг на Разговор:Си Ѓинпинг
(нема разлика)