Разлика помеѓу преработките на „Денис Мењшов“

Додадени 72 бајти ,  пред 6 години
{{Генерален пласман на Џиро д’Италија}}
{{Пласман за млад возач на Тур де Франс}}
{{Генерален пласман на Вуелта а Еспања}}
{{Планински пласман на Вуелта а Еспања}}
{{Комбиниран пласман на Вуелта а Еспања}}