Разлика помеѓу преработките на „ФК Лестер Сити“

с (Bot: Migrating 39 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q19481 (translate me))
{{Fs player|no=3|pos=DF|nat=ENG|name=[[Пол Кончески]]}}
{{Fs player|no=4|pos=MF|nat=ENG|name=[[Дани Дринквотер]]}}
{{Fs player|no=5|pos=DF|nat=ENGJAM|name=[[Вес Морган]]|other=[[Captain|капитен]]}}
{{Fs player|no=6|pos=DF|nat=USAENG|name=[[ЗакМатју ВајтбредАпсон]]}}
{{Fs player|no=7|pos=MF|nat=ENG|name=[[БенДин МаршалХамонд]]}}
{{Fs player|no=8|pos=MF|nat=ENG|name=[[НилМати ДансЏејмс]]}}
{{Fs player|no=9|pos=FW|nat=ENG|name=[[Џејми Варди]]}}
{{Fs player|no=10|pos=MF|nat=WAL|name=[[Енди Кинг]]}}
{{Fs player|no=11|pos=MF|nat=ENG|name=[[ЛојдМарк ДајерОлбрајтон]]}}
{{Fs player|no=12|pos=DFGK|nat=IRLENG|name=[[ШонБен Сент-ЛеџерХамер]]}}
{{Fs mid}}
{{Fs player|no=1315|pos=GKFW|nat=IRLGHA|name=[[КонрадЏефри ЛоганШлуп]]}}
{{Fs player|no=1417|pos=FWDF|nat=ENG|name=[[МартинДани ВагорнСимпсон]]}}
{{Fs player|no=1518|pos=DF|nat=ENG|name=[[МајклЛиам КинМур]]}}
{{Fs player|no=1619|pos=MF|nat=ENGARG|name=[[МатиЕстебан ЏејмсКамбијасо]]}}
{{Fs player|no=1720|pos=MFFW|nat=SCOENG|name=[[ПолТом ГалагерХупер]]}}
{{Fs player|no=1822|pos=FW|nat=GHAENG|name=[[ЏефриГери ШлупТејлор-Флечер]]}}
{{Fs player|no=1923|pos=MFFW|nat=ENGARG|name=[[РичиЛеонардо ВеленсУлоа]]}}
{{Fs player|no=2224|pos=DFMF|nat=ENGFRA|name=[[ЛајамЕнтони МурНокер]]}}
{{Fs player|no=2426|pos=MF|nat=FRAALG|name=[[ЕнтониРијад КнокерМарез]]}}
{{Fs player|no=2927|pos=FWDF|nat=HUNPOL|name=[[МаркоМарсин ФуташВасилевски]]}}
{{Fs player|no=35|pos=FW|nat=ENG|name=[[Дејвид Наџент]]}}
{{Fs player|no=39|pos=FW|nat=NZL|name=[[Крис Вуд]]}}