Отвори го главното мени

Промени

Додадени 10 бајти ,  пред 5 години
cc-by img
era = [[Философија на XX век]] |
color = #B0C4DE |
|image = Martin Heidegger 4 (1960) cropped.jpg
|image_size = 200px
|caption =
28

уредувања