Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Роден“

Додадени 8 бајти ,  пред 13 години
с
нема опис на уредувањето
с (Нова страница: [[{{{1}}}]] [[{{{2}}}]], [[{{{3}}}]] [[Категорија:Роден на {{{1}}} {{{2}}} {{{3}}}]] [[Категорија:Роден во {{{2}}}]] [[Категориј...)
 
с
[[{{{1}}}]] [[{{{2}}}]], [[{{{3}}}]]
[[Категорија:РоденРодени на {{{1}}} {{{2}}} {{{3}}}]]
[[Категорија:РоденРодени во {{{2}}}]]
[[Категорија:РоденРодени во {{{2}}} {{{3}}}]]
[[Категорија:РоденРодени {{{3}}} година]]