Разлика помеѓу преработките на „Спирална галаксија“

с
нов клуч за подредување на Категорија:Спирали: "Галаксија" со помош на HotCat
с (нов клуч за подредување на Категорија:Спирали: "Галаксија" со помош на HotCat)
[[Категорија:Спирални галаксии| ]]
[[Категорија:Морфолошки типови на галаксии]]
[[Категорија:Спирали|Галаксија]]